6. 1. 2022

PLES

Naše středisko Františka Matulíka pořádá náš první skautský ples.

19.2.2022 ve víceučelovém sále Městyse Pozlovice

V 19:00 začíná hrát cimbálová muzika CYRIL, čeá vás program a od 21:00 do 23:00 probíhá prodej lístků do tomboly a soutěž o ceny od sponzorů a příznivců.

Od 22:00 nastupuje DJ Andrew Melk

Předprodej vstupenek pouze na čísle: 732 302 499

130,- vstupenka bez večeře 200,- vstupenka s večeří

Těšíme se na vynikající řízek se salátem.

Předprodej vstupenek:

Vyberte si volná místa a na telefonním čísle si je zarezervujte. zelená jsou volná

Do 3 dnů proveďte platbu převodem na účet – do variabilního symbolu napište číslo stolu a jméno Předprodej probíhá do středy 16.2. Rezervaci lze zrušit nejpozději jeden den před začátkem plesu.

číslo účtu: 2601810876/2010

130,- Kč vstupenka bez večeře

200,- vstupenka s večeří

Příspěvek na podporu skautingu

libovolný

V případě změn v nařízení vlády o pořádání kulturních akci budeme informovat na stránkách skautipozlovice.cz a v případě zrušení vracíme vstupné.

Přispívatelé do tomboly:

Všichni dárci, kteří přispějí věcným darem nebo peněžní částkou do tomboly, budu zveřejněni na seznamu na místě konání plesu – u podia, u cen a na stránkách skautipozlovice.cz (pokud pošlete svoje logo vložime ho). V případě, že si nepřejete být zveřejměni dejte vědět.

Veškerý případný výtěžek bude použit na podporu skautingu v Pozlovicích.

Těšíme se na vaši hojnou účast

Team vedoucích Skauti Pozlovice