10. 5. 2020

Tábor 2020

Zdravím rodičové!

Náš orientační dotazník  o táboru dopadl na  80,8 % pro tábor. Účastnilo se celkem 26 hlasujících.

Tábor jsme připravovali i přes nejasnosti ohledně pořádání táborů z důvodu pandemie. Běžně už o tomto čase známe – jak počty přihlášených členů – tak máme vybrané peníze. Ministerstvo konečně zveřejnilo vyhlášku na kterou se čekalo – jestli ano a zajakých podmínek se letos tábory smějí pořádat. Tyto podmínky jsme schopni splnit. Zatím je situace jaká je a musíme s ní počítat.

Tábořiště v N.Heřminkách už známe, tábory jsme tu už měli. (2013) Je to výborné, plně vybavené místo s řekou, jsme rádí že se Oskarovi podařilo ho domluvit. Objednává se rok dopředu a stojí 33000Kč,- Platí se i záloha už v lednu.

Na konci května ale máme doplatit zbytek, a proto musíme znát co nejdřív počet účastníků. Minimální počet členů do 15 let jsme stanovili na 20 osob. V případě, že se kapacita nenaplní, nebo dojde ke zhoršení stavuskrz pandemii a Ministerstvo zakáže tábory, budeme vracet platbu zpět rodičům. Z důvodu zvyšených požadavku na hygienu a dražšího tábořiště,  zvýšení cen potravin, jsme po letech navýšili poplatek za tábor. V případě pozitivních změn, bude poměrová částka vyúčtována a vrácena rodičům jako obvykle.

Zde je celé znění od Ministerstva pro zájemce k přečtení: MZ-letni-tabory-2020

Pozor! pro letošek bohužel neplatí  Posudek o zdravotní způsobilosti z loňska (loňská verze byla na 2 roky) Potvrzení od lékaře musí být letošní.

Také potvrzení o bezinfekčnosti –  nově s přihlédnutím na covid 19 je upraveno

ke stažení zde: potvrzeni_o_bezinfekcnosti_2020

Přihláška na tábor ke stažení zde:prihlaska tabor NH 2020

Při platbě tábora pozor na nový bankovní účet!

2601810876/2010  v.s. –   RČ účastníka tábora  a celé jméno do zprávy pro příjemce.

Záchody – V Nových Heřminovech jsou klasické splachovací záchody i klasické umývadlo. Také sprchy jsou mnohem lepší než na Krkaté Bábě.

Nová jsou nařízení ohledně desinfekce, úklidu, rukavic, plášťů,  roušek, …  průběžně sledujeme.

Tábor Nové Heřminovy

50.0230092N, 17.5352694E                        https://mapy.cz/s/cajanehubo

Cca 2:20 jízdy z Pozlovic (odbočka hned za  mostem)

Povinná výbava

je sestavená podle táborového programu a plánovaných aktivit. Každá chybějící pak zatěžuje plynulý chod tábora jak pro jednotlivce, tak pro celý kolektiv.

POTŘEBNÉ DOKUMENTY K TÁBORU – odevzdat při příjezdu na tábor

1. potvrzení o bezinfekčnosti (od rodičů)
  2. posudek o zdravotní způsobilosti, (od lékaře/ky) nový pro rok 2020
  3. kopii kartičky pojišťovny (nalepit na potvrzení)
  4. souhlas zákonných zástupců s poskytováním informací (od rodiče) – jen pro nováčky odevzdané z loňska stále platí.

V případě pravidelného braní léků/ alergií apod. nahlásit při příjezdu

SPANÍ: karimatka, spacák (teplý, případně přibalit deku), teplé oblečení na spaní (+ tenká čepice, teplé ponožky) V noci může být jen pár stupňů nad nulou.

OBLEČENÍ: trička s krátkým rukávem, kraťasy, min. 3x tepláky/dlouhé kalhoty (noční hlídka, hry vlese, večerní táborák, déšť), 2-3x mikina, lehká bunda, teplejší bunda a čepice na noční hlídky a na večer, pyžamo, plavky (neplavci rukávky/kruh),

kšiltovka/klobouk (NUTNÉ!!!)

Pruhované tričko námořnické (bílo-modré) k tématu Piráti  (pokud nepůjde sehnat bílo modré nevadí – stačí mít pruhované)

skautské tričko zelené, skautský kroj na ramínku, slušnější kalhoty ke kroji,

spodní prádlo a ponožky v dostatečném množství!

BOTY: sandály, 2x tenisky, gumáky, nazouváky/crocsy

baterka, ideálně čelovka + náhradní baterky (NUTNÉ!!!),

kapesní nůž/křivák

dvoudílný ešus/miska, lžička, nerezový/plastový hrnek, uzlovačka, skautský deník, papírový blok, psací potřeby, malý batoh, lahev na vodu, osuška velká, hygienické potřeby, povinné léky v případě potřeby, KPZ, kapesníky, opalovací krém,