I LETOS TÁBOR BUDE!

tábor  Nové Heřminovy 2021  

Kompletní info

 

seznam věcí ke stažení ZDE:Info tábor 2021

Příjezd

Příjezd na tábor v sobotu 3. 7. 2021 od 15:00 do 17:00 hod. (3. 7. – 17. 7. 2021)

Kdo by z nějakého důvodu přijížděl později, prosím nahlásit vedoucím.  

Odjezd

Odjezd z tábora v sobotu 17. 7. 2021 od 9:00 do 10:00 hod. Prosíme o dodržování časů. 

Návštěvní den: 

pouze v neděli 11. 7. 2021 od 14:00 do 18:00 hod.

Pro návštěvní den platí stejná pravidla, jako pro všechny účastníky tábora. Je nutné se prokázat testem, potvrzením o očkování, nebo prodělané nákaze – viz níže. Prosíme o dodržení těchto pravidel, bez jakéhokoliv potvrzení Vás bohužel nebudeme moci pustit do tábořiště. Výskyt nákazy na táboře může znamenat jeho okamžité ukončení. Děkujeme za pochopení. 

Příjezd na tábořiště: 

tábořiště se nachází v obci Nové Heřminovy (okr. Bruntál) – odbočka těsně za mostem přes řeku Opavu.

Dopravu na tábor i z tábora si rodiče dětí zajišťují sami. 


POTŘEBNÉ DOKUMENTY K TÁBORUodevzdat při příjezdu na tábor (s datem 3. 7. 2021)

 1. potvrzení o bezinfekčnosti (podepisuje zákonný zástupce) – ke stažení ZDE: Potvrzení o bezinfekčnosti2021
 2. potvrzení o testu/očkování/prodělané nákaze – viz níže
 3. posudek o zdravotní způsobilosti, (od lékaře/ky) – platí 24 měsíců – většina dětí ho má z loňského tábora u nás, je možné ověřit u Standy na tel: +420 776 715 670, ke stažení ZDE: Posudek o zdravorní způsobilosti dítěte2021
 4. kopii kartičky pojišťovny
 5. souhlas zákonných zástupců s poskytováním informací (od rodiče),  ke stažení ZDE: Souhlas zástupců o poskytování informací o zdravotním stavu 2021

Stravování

Stravu mají děti zajištěnou od večeře v sobotu 3. 7. až do snídaně před odjezdem 17. 7. Není nutné dětem dávat na příjezdový den svačinu. 

Strava je zajištěná 5-6 x denně. Jídelníček je sestaven s ohledem na program v průběhu tábora. 

Po celou dobu je dohlíženo na pitný režim dětí (a to i v průběhu programu) – děti mají celý den přístup k pitné vodě, čaji nebo šťávě. 

Přibalte prosím dětem plastovou láhev na pití. 

POTŘEBNÉ DOKUMENTY K TÁBORUodevzdat při příjezdu na tábor (s datem 3. 7. 2021)

 1. potvrzení o bezinfekčnosti (podepisuje zákonný zástupce) – ke stažení ZDE: Potvrzení o bezinfekčnosti2021
 2. potvrzení o testu/očkování/prodělané nákaze – viz níže 
 3. posudek o zdravotní způsobilosti, (od lékaře/ky) – platí 24 měsíců – většina dětí ho má z loňského tábora u nás, je možné ověřit u Standy na tel: +420 776 715 670, ke stažení ZDE: Posudek o zdravorní způsobilosti dítěte2021
 4. kopii kartičky pojišťovny
 5. souhlas zákonných zástupců s poskytováním informací (od rodiče),  ke stažení ZDE: Souhlas zástupců o poskytování informací o zdravotním stavu 2021

Povinná výbava

Je sestavená podle táborového programu a plánovaných aktivit. Každá chybějící věc pak zatěžuje plynulý chod tábora jak pro jednotlivce, tak pro celý kolektiv.

V případě pravidelného braní léků, alergií u dítěte apod. – nahlásit a předat zdravotníkovi (Kateřina Kolářová) při příjezdu. 

SPANÍ: karimatka, spacák (teplý, případně přibalit deku), teplé oblečení na spaní (+ tenká čepice, teplé ponožky). V noci může být jen pár stupňů nad nulou. V případě. že má dítě problém s pomočováním, prosím, přibalte dětem i náhradní spacák – můžeme uskladnit ve srubu. 

OBLEČENÍ: trička s krátkým rukávem, kraťasy, min. 3x tepláky/dlouhé kalhoty (noční hlídka, hry v lese, večerní táborák, déšť), 2 – 3x mikina, lehká bunda, teplejší bunda a čepice na noční hlídky a na večer, pyžamo, plavky (neplavci rukávky/kruh, nebo jiná plovací pomůcka), kšiltovka/klobouk (NUTNÉ) skautské tričko zelené, skautský kroj na ramínku, slušnější kalhoty ke kroji, spodní prádlo a ponožky v dostatečném množství

BOTY: sandály, 2x tenisky, gumáky, nazouváky/crocsy, boty do vody (NUTNÉ)

DALŠÍ VYBAVENÍ: baterka, ideálně čelovka + náhradní baterky (NUTNÉ), kapesní nůž/křivák, dvoudílný ešus/miska, lžička, nerezový/plastový hrnek, uzlovačka, skautský deník, papírový blok, psací potřeby, malý batoh, lahev na vodu, osuška velká, hygienické potřeby, povinné léky v případě potřeby, KPZ, kapesníky, opalovací krém, do podsady je nejlepší na věci starý kufr (líp se vytahuje z podpostele i udržuje v něm pořádek), plátěná taška na špinavé prádlo, krosna/velký batoh (jenom skauti a skautky)

děvčata vlastní hřeben (NUTNÉ!), pláštěnka (NUTNÉ), deštník (není nutné), repelent NENÍ nutný, děti repelentem stříkáme vždy před programem. 

Prosím, přibalte dětem respirátor. 

Doporučená výbava 

karetní hra/malá cestovní společenská hra (zábava v osobním volnu) − hudební nástroj (uskladníme na bezpečném, suchém místě), powerbanka na případné dobití mobilu, kapsář do stanu

Další info/dotazy e-mailem na: skauti.pozlovice@gmail.com, katerina.kolaro@gmail.com (příp. nebo na schůzce s rodiči před táborem – proběhne 25. 6. 2021 16:30 u klubovny pod Větrníkem. 

KONTAKTY:

vedoucí tábora: Standa Nakládal (+420 776 715 670, nakladal@gmail.com)

zástupce vedoucího tábora: Marek Píža (+420 733 108 122)

zdravotník: Kateřina Kolářová (+420 732 117 243, katerina.kolaro@gmail.com)

Děti jsou informovány, že v případě jakéhokoliv problému je nutné nejdříve oslovit některého z vedoucích a my pak budeme kontaktovat Vás (rodiče). Prosím o dodržování tohoto postupu i naopak. 

V průběhu dne, kdy probíhá program, prosím volejte vedoucím, děti u sebe pravděpodobně mobil mít nebudou. 

Dětem je možné volat v osobním volnu: 18:30 – 19:45. 

Mobily na táboře: 

Dětem mobily nezakazujeme ale děti telefony na program nepotřebují. Dobíjení telefonů dětí není v nějakém větší množství možné (z kapacitních důvodů), doporučujeme přibalit dětem powerbanku (pokud ji vlastníte). Dobíjení telefonů dětí umožňujeme jen ve výjimečných případech. 


INFO K TESTŮM NA COVID-19

Každý účastník se musí prokázat testem nebo alternativou. 

Bez prokázání nemůže vedení tábora nikomu umožnit účast na táboře. 

Možnosti jsou: 

 • PCR test (nejvýše 7 dnů předem) – zde je možné se u vedoucích prokázat i sms o negativním výsledku – tuto variantu preferujeme, nebudeme pak muset děti v průběhu přetestovávat antigenním testem
 • antigenní test ve veřejném testovacím místě (max 72 hodin) – prosíme o potvrzení z testovacího místa nebo sms s výsledkem
 • antigenní samotest při nástupu – dítě bude otestováno hned při příjezdu na tábor, s negativním výsledkem se pak může hned zapojit do kolektivu – hlásit se u zdravotníka (Kačka) – test si prosím přivezte vlastní (v tomto případě si pak děti po 7 dnech přetestujeme antigenním testem přímo na táboře)
 • potvrzení nebo čestné prohlášení o antigenním testu ze školy nebo zaměstnání (max 72 hodin)
 • 22 dní po prvním očkování – prosíme o potvrzení o očkování
 • nejvýše 180 dnů od prodělané nákazy – prosíme o potvrzení od lékaře

V případě výskytu nákazy na táboře Vás budeme okamžitě kontaktovat a dítě bude nutné neprodleně nutné z tábora odvézt domů (zajišťují rodiče). Buďte prosím na tuto situaci připraveni. 

Pevně věříme, že tato situace nenastane, nicméně nemůžeme ji vyloučit. 


Co je v zahrnuto v táborovém poplatku? 

V ceně tábora je kromě výdajů za hygienické pomůcky zahrnut pronájem tábořiště, který vychází na 33 tis. Kompletní strava (jídlo 5-6x denně, pitný režim, odměny, zdravotnický materiál, náklady na cesty (nákupy, doprava vedoucích, cesty do zdravotnických zařízení atd.)  a další vybavení, s jehož pomocí vzniká jedinečný program.

Všechno se neustále dynamicky mění a vyvíjí. Pokud by se tedy stalo, že by tábor z různých důvodů (zhoršení epidemiologické situace, nedostatek dětí, či vedoucích (karanténa atd), bude poplatek za tábor vrácen rodičům.


Budeme objednávat zelená trička. Kdo by měl zájem, tak napište jméno, počet a velikost stačí do zprávy na 776 715 670 (Standa) 

za velká trička  185,- (S/M/L/XL  Biobavlna – velmi dobré tričko  )

130,- za dětskou velikost,-

Kdo nemá kroj, tak zavčas objednat košili, nebo poptat mezi odrostlíky nějakou starší. (Junshop.cz)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *