17. 5. 2022

Tábor 2022 Nové Heřminovy

Tábor je za náma, ale pár věcí zůstalo. V září to dovezu na schůzku nebo kdo si pozná dejte vědět na 776 715 670 (Standa)

Termín: pozor místo začátku prázdnin jsme posunutí až na 3 týden od 16.7. -30.7.

Příjezd na tábor: sobota 16.7  od 13:00 do 15:00  prosím nejezděte dřív, jsme druhý turnus a první turnus bude ten den odjíždět..

Odjezd v sobotu ráno mezi 8:30 – 10.

Coronavirus konečně není třeba řešit, jako v minulých několika letech, místo toho tu máme skokové zdražení všeho. Tábořiště nám zatím nezdražili, ale bohužel všechno kolem ano.

Letošní poplatek za tábor je 4 000,-

Jako obvykle je třeba mít všechny dokumenty, které vyžadují úřady + přihlášku

Posudek o zdravotní způsobilosti (vyplňuje lékař) lékař může mít i vlastní formulář, odevzdává se při nástupu na tábor (obvykle se vydává na 2 roky)

posudek_lekare

Potvrzení o bezinfekčnosti – je povinné mít podepsanou zákonnými zástupci od všech účastníků zotavovací akce (akce s 30 a více dětmi do 15 let na dobu delší 5 dní.

Potvrzení o bezinfekčnosti – vyplňuje rodič odevzdává se při nástupu na tábor

tabory-prohlaseni-o-bezinfekcnosti-2022-standardni (pdf)

Souhlas o informovanosti: pdf nebo word

Souhlas_zakonnych_zastupcu_s_poskytovanim_informaci_o_zdravotnim_stavu Souhlas_zakonnych_zastupcu_s_poskytovanim_informaci_o_zdravotnim_stavu

Přihláška na tábor:

prihlaska-tabor-2022-02  (word)

Platba tábora ideálně na bankovní účet.

2601810876/2010  – variabilní číslo:  rodné číslo účastníka tábora  a celé jméno do zprávy pro příjemce.

Tábor Nové Heřminovy

50.0230092N, 17.5352694E                        https://mapy.cz/s/cajanehubo

Cca 2:20 h jízdy autem z Pozlovic (odbočka hned za  mostem)

Povinná výbava

je sestavená podle táborového programu a plánovaných aktivit. Každá chybějící pak zatěžuje plynulý chod tábora jak pro jednotlivce, tak pro celý kolektiv.

POTŘEBNÉ DOKUMENTY K TÁBORU – odevzdat při příjezdu na tábor

1. potvrzení o bezinfekčnosti (od rodičů)
  2. posudek o zdravotní způsobilosti, (od lékaře/ky)  Pokud máte platný, tak není třeba dělat nový
  3. kopii kartičky pojišťovny (nalepit na potvrzení)
  4. souhlas zákonných zástupců s poskytováním informací (od rodiče)

V případě pravidelného braní léků/ alergií apod. nahlásit při příjezdu

SPANÍ: karimatka, spacák (teplý, případně přibalit deku), teplé oblečení na spaní (+ tenká čepice, teplé ponožky) V noci může být jen pár stupňů nad nulou.

OBLEČENÍ: trička s krátkým rukávem, kraťasy, min. 3x tepláky/dlouhé kalhoty (noční hlídka, hry vlese, večerní táborák, déšť), 2-3x mikina, lehká bunda, teplejší bunda a čepice na noční hlídky a na večer, pyžamo, plavky (neplavci rukávky/kruh),kšiltovka/klobouk (NUTNÉ!!!),skautské tričko zelené, skautský kroj na ramínku, slušnější kalhoty ke kroji,spodní prádlo a ponožky v dostatečném množství!BOTY: sandály, 2x tenisky, gumáky, nazouváky/crocsy baterka, ideálně čelovka + náhradní baterky (NUTNÉ!!!),kapesní nůž/křivákdvoudílný ešus/miska, lžička, nerezový/plastový hrnek, uzlovačka, skautský deník, papírový blok, psací potřeby, malý batoh, lahev na vodu, osuška velká, hygienické potřeby, povinné léky v případě potřeby, KPZ, kapesníky, opalovací krém,děvčata vlastní hřeben (NUTNÉ!!!), pláštěnka (NUTNÉ!!!)

DOPORUČENÁ VÝBAVA − karetní hra/malá cestovní společenská hra (zábava v osobním volnu) − hudební nástroj (uskladníme na bezpečném, suchém místě)

DARY: Pokud by někdo z rodičů měl možnost získat zdarma například trvanlivé potraviny, budeme za tuto skutečnost velmi rádi, prosím, ozvěte se případně na: skautipozlovice@gmail.com. Děkujeme 🙂

KONTAKTY:

Standa Nakládal – vedoucí tábora (776 715 670)

Kateřina Kolářová (732 117 243), zástupce

Alena Kolářová –(732 302 499),

Petra Matulíková (Pef) – (777 184 500)

Marek Píža (733 108 122)

S.N.