SKAUTSKÝ Ples III.

17.2.2024

Znáte to rčení „do třetice všeho dobrého“? A chcete vědět, jestli to platí i o skautských plesech?

Můžeme vám potvrdit, že platí!

Už potřetí uspořádalo naše středisko Skautský ples v Pozlovicích, a to 17. února 2024.

Od 19 hodin jsme tzv. welcome drinkem přivítali více než stovku návštěvníků a návštěvnic, kterým k tanci i poslechu do 22 hodin hrála Cimbálová muzika Cyril, kterou poté vystřídal oblíbený DJ Andrew Melk.

V průběhu večera pak kromě divokého tance udělala všem plesajícím radost i tombola se 183 výhrami, fotokoutek nebo sladké občerstvení.

Letošní scénku jsme pojali více interaktivně a místo klasického představení se všichni zapojili do skautského kvízu. Nerozhodný výsledek pak rozhodla soutěž v pití piva na ex.

Ples hodnotíme jako povedený a těšíme se zase na příští rok.

Dee

Fotky z fotokoutku k vytištění budou ke stažení do 10.3.24 zde: https://www.uschovna.cz/zasilka/OLGZ2U2KV8768XTM-LHU/