Mikulášská výprava – pečení hadů a všeho

Tradice promluvila a opět jsme vyrazili na celostřediskovou výpravu k Sojsince za pečením hadů, špekáčků a čehokoliv co batoh vydá.

Tento zápis má na starosti Kuba, takže se dozvíme o cestě sněhem až k posedu, o běhavé hře na zloděje a policajty – kdy uhlídat vězení bylo velmi náročné. Taky rozdělávání ohně, či pečení hadů, se neobešlo bez veselých historek a co všechno se nakonec opeklo to se jistě brzo dozvíme. Nejvíc se těším na zprávu o velké  sněhové bitvě přímo na zřícenině Světlov! Protože jsme ji vyhráli!

Ale než to všechno tady bude, tak aspoń pár fotek!

S

A už je to tady:

Všichni co měli namířeno na sojsinku a na hrad se sešli u chaty. Když jsme tam byli všichni tak jsme vyrazili. Šli a šli a šli až jsme došli k posedu kde jsme si zahráli poldy a zloděje . Pak jsme měli namířeno k sojsince, přičemž po cestě jsme nařezali pár klacku na opékání. U sojsinky jsme si  opekly všechno, co jsme měli. Po opekani jsme vyrazili na hrad kde jsme si zahráli koulovacku. (standovi na přání) Výherci koulovacky jsou neznámí jelikož to nikdo nepočítal. Až jsme si pohráli se sněhem tak jsme vyrazili směr chata. U chaty jsme se rozpustili a všichni ( nejspis) dorazili úspěšně domů.
                                                             Kuba

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *