Registrace 2021

Zdravím rodičové,

byla spuštěna opožděná registrace na příští rok. Pro registraci na rok 2021 pro stálé členy stačí poslat členský příspěvek na náš účet střediska. tj. není nutné vyplňovat „papírovou“ přihlášku.

č. účtu je: 2601810876/2010

Do zprávy pro příjemce uveďte prosím celé jméno. Prosíme o úhradu nejpozději do 15.1.2021.

Nováčci musí navíc vyplnit a odevzdat přihlášku. Ke stažení zde: prihlaska_mladsi_ver2020-09

Členský příspěvek na letošní rok je 500,- Kč. Z této částky se odvádí největší část na ústředí junáka, část na okres a zbytek zůstává ve středisku (305 Kč/ 65 Kč/ 130 Kč).  Proti loňskému roku šly ceny podstatně nahoru. Financování z dotací je pouze 70 % z celkové částky a má přísná pravidla, co můžeme do dotace zahrnout. 30 % z částky musíme dorovnat z našich zdrojů (tzn. členské příspěvky, příspěvek od Městyse Pozlovice a případné sponzorské dary).

——————–

Skautská činnost je opět od pátku pozastavena. Tradiční junácké Vánoce u klubovny se tento pátek 18. 12. bohužel neuskuteční s z důvodu nařízení vlády. (Něco mi říká že o ně ale nepříjdeme, protože my umíme oslavit Vánoce i na táboře!)

Bude pokračovat „skautování na dálku“ – info pro skauty a skautky ZDE,  světlušky a vlčata ZDE

———————

Tábořiště na další rok máme potvrzené v našem obvyklém termínu (prvních 14 dnů v červenci) opět v Nových Heřmínovech.

Doufejme, že už korona nebude řádit a budeme se opět setkávat na skautských schůzkách a akcích.

Standa Nakládal

vedoucí střediska