35. ročník Memoriálu Jerry Hodného

V sobotu a neděli 5-6. 10 2019 proběhly napůl propršené závody v Napajedlích za naší velmi úspěšné účasti v počtu 11 účastníků z řad skautek, vlčat a světlušek.

Závod Jerry Hodného v Napajedlích                          

 V sobotu ráno jsme přijeli do Napajedel, kde jsme dojeli jako pátá hlídka skautek. Na nástupu jsme se dozvěděli, že startujeme až jako poslední. Mysleli jsme si, že startujeme v 11:00, ale startovali jsme už 10:50, takže jsme skoro nestihli náš start. Přišli jsme jen tak tak a v klubovně v Napajedlích nás čekalo první stanoviště MAPY. Tam nám také dali mapu a mohli jsme vyběhnout.  Kousek od místa startu bylo druhé stanoviště UZLOVÁNÍ. Potom nás čekaly ještě stanoviště ŠPLH PO LANĚ, ODHAD, SKAUTSKÉ ZNALOSTI, TAJNÁ DISCIPLÍNA ALIAS PLIVÁNÍ BONBÓNŮ, PŘÍRODNÍ KIMOVKA, STŘELBA, PANORAMA A PRVNÍ POMOC. Doběhli jsme cca. v 15:00. Zbytek dne jsme strávili s úsměvem na tváři a s dobrým pocitem, že jsme všechny v pořádku doběhli. Další den jsme se sbalili a nastala disciplína, na kterou jsme se pilně připravovali. VAŘENÍ. Rozdělili jsme si úkoly ale i přesto tam nastaly menší komplikace, díky kterým jsme získali „menší“ skluz. Nakonec jsme stihli uvařit vše, co jsme chtěli.  Chody byly následující:

1) Předkrm: Opečené bagetky s mozzarellou, rajčaty a balsamicem

2)Hlavní chod: kuskus s opečenou zeleninou, bazalkou, mozzarellou a balsamicem

3)Dezert: palačinky se zakysanou smetanou a domácí marmeládou

Nakonec jsme vše stihli a byli jsme za to na sebe moc pyšné. Celkově jsme se umístili na třetím místě a byli jsme na sebe pyšné a získali jsme nový super zážitek do sbírky.

Zapsala Jindřiška Hrabinová

 

A super zážitek to byl velký, protože holkám celý závod pěkně pršelo!  Naš holky určitě nejsou z cukru!   V něděli přijeli závodit i Světlušky a Vlčata. To už bylo počasí lepší, takže maloši mohli vzít bednu vítězů útokem. Výsledek Vlci: Lukáš, Karel, Ivoš, Štěpán – 1 místo a Světlušky: Bea, Mari, Terezka, Alča – 2 místo mluví za všechno!

S

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *