skautský ples

Zahájili jsme plesovou sezónu!

Letos jsme si 19. února 2022 prožili svoje další „poprvé“. A to, když jsme se rozhodli uspořádat historicky první skautský ples v Pozlovicích.

Přípravy začaly už víc než měsíc dopředu. Shánění ochotných dárců a dárkyň, jejichž produkty se měly stát součástí hodnotné tomboly, však naštěstí šlo snadno. Ples tak díky nim vrcholil tombolou plnou 190 nejrůznějších cen, od hmotných darů po poukazy na produkty či služby.

V 19. hodin se u welcome drinků začali scházet první zájemci o tanec i poslech cimbálové muziky. Ta lahodila našim uším až do desáté večerní, a to v podání Cimbálové muziky Cyril. Tu poté vystřídal DJ Andrew Melk se spoustou hitů z různých dekád i hudebních žánrů.

A samozřejmě nemohla chybět večeře – vepřový řízek s bramborovým salátem – a večerní překvapení! Scénka z kultovního filmu kouř ztvárněná našimi vedoucími, a to včetně taneční zvedačky!

Akci hodnotíme jako povedenou. Tombola se prodala, večeře se snědla, pivo se vypilo, skleničky se nerozbily a lidé se bavili až do 3 hodin do rána. A tak to má na správném plesu vypadat. Troufáme si tvrdit, že si skautský ples v budoucích letech opět zopakujeme.

zapsala Dee

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *