Výroční rada

Po dvou letek se opět sešla středisková rada aby uzavřela další období. Loni se z důvodu pandemie nekonala, snad taková situace už nenastane. Sešli jsme se v počtu 20 osob. Členové starších i nový vedoucí. Nekolik omluvených stále z důvodu nařízených karantén bylo, ale jinak byla účast vynikající. Projednali jsme zpravu o hospodaření kterou připravila Pef – naše hospodářka, vedoucí si připravili prezentaci celého roku ve fotkách a proběhla diskuse na téma chystaných akcí na příští rok – hlavně očekávaný ples v únoru, závody světlušek a vlčat i tábor. Navštívil nás také pan starosta Pavel Coufalík. Pobavili jsme se o další spolupráci s obcí, která vždy byla vynikající.

Takže čeká nás další rok skautování, uvidíme co přinese, co nového nás potká a za rok uvidíme.

S.N.