tábor 2020 Nové Heřminky

Informace o táboru 2020

POVINNÉ DOKUMENTY K TÁBORU:

1. Potvrzení o zdravotní způsobilosti dítěte – Pozor! pro letošek bohužel neplatí  posudek o zdravotní způsobilosti z loňska (standardně platí 2 roky), podle Ministerstva zdravotnictví je vzhledem k aktuální situaci z protiepidemiologických důvodů potřeba mít potvrzení aktuální, tj. letos musí být vyřízeno znovu (odevzdání při příjezdu na tábor). Potvrdí dětský ošetřující lékař, prosím vytisknout a předvyplnit, než s tím půjdete k doktorce/doktorovi, ke stažení ZDE
  2. Potvrzení o bezinfekčnosti –  nově s přihlédnutím na covid-19 je upraveno – (odevzdání při příjezdu na tábor) ke stažení zde: potvrzeni_o_bezinfekcnosti_2020
  3. Kopie kartičky pojišťovny (nalepit na potvrzení o bezinfekčnosti)
  4. Souhlas zákonných zástupců s poskytováním informací (od rodiče) – MUSÍ BÝT NA TUTO AKCI AKTUÁLNÍ (odevzdání při příjezdu na tábor) Souhlas s poskytováním informací o zdravotním stavu dítěte TÁBOR 2020
  5. Přihláška na tábor (ODEVZDÁNÍ A PLATBA DO KONCE KVĚTNA!) ke stažení zde: prihlaskatabor NH-2020

Při platbě tábora pozor na nový bankovní účet!

2601810876/2010  v.s. –   RČ účastníka tábora a do zprávy celé jméno účastníka !!!

HYGIENA NA TÁBOŘE:

Záchody – V Nových Heřminovech jsou klasické splachovací záchody i klasické umývadlo. Také sprchy jsou mnohem lepší než na Krkaté Bábě.

Nová jsou nařízení ohledně desinfekce, úklidu, rukavic, plášťů,  roušek, …  průběžně sledujeme.

Tábor Nové Heřminovy

50.0230092N, 17.5352694E                        https://mapy.cz/s/cajanehubo

Cca 2:20 jízdy z Pozlovic (odbočka hned za  mostem) nájezd 4.7.2020 v sobotu do 18.7.2020

Povinná výbava

je sestavená podle táborového programu a plánovaných aktivit. Každá chybějící pak zatěžuje plynulý chod tábora jak pro jednotlivce, tak pro celý kolektiv.

POTŘEBNÉ DOKUMENTY K TÁBORU – odevzdat při příjezdu na tábor

1. potvrzení o bezinfekčnosti (od rodičů)
  2. posudek o zdravotní způsobilosti, (od lékaře/ky) nový pro rok 2020
  3. kopii kartičky pojišťovny (nalepit na potvrzení)
  4. souhlas zákonných zástupců s poskytováním informací (od rodiče) – jen pro nováčky odevzdané z loňska stále platí.

V případě pravidelného braní léků/ alergií apod. nahlásit při příjezdu

SPANÍ: karimatka, spacák (teplý, případně přibalit deku), teplé oblečení na spaní (+ tenká čepice, teplé ponožky) V noci může být jen pár stupňů nad nulou.

OBLEČENÍ: trička s krátkým rukávem, kraťasy, min. 3x tepláky/dlouhé kalhoty (noční hlídka, hry vlese, večerní táborák, déšť), 2-3x mikina, lehká bunda, teplejší bunda a čepice na noční hlídky a na večer, pyžamo, plavky (neplavci rukávky/kruh),

kšiltovka/klobouk (NUTNÉ!!!)

Pruhované tričko námořnické (bílo-modré) k tématu Piráti  (pokud nepůjde sehnat bílo modré nevadí – stačí mít pruhované)

skautské tričko zelené, skautský kroj na ramínku, slušnější kalhoty ke kroji,

spodní prádlo a ponožky v dostatečném množství!

BOTY: sandály, 2x tenisky, gumáky, nazouváky/crocsy

baterka, ideálně čelovka + náhradní baterky (NUTNÉ!!!),

kapesní nůž/křivák

dvoudílný ešus/miska, lžička, nerezový/plastový hrnek, uzlovačka, skautský deník, papírový blok, psací potřeby, malý batoh, lahev na vodu, osuška velká, hygienické potřeby, povinné léky v případě potřeby, KPZ, kapesníky, opalovací krém, do podsady je nejlepší na věci starý kufr (líp se vytahuje z podpostele i udržuje v něm pořádek), plátěná taška na špinavé prádlo.

děvčata vlastní hřeben (NUTNÉ!!!),

pláštěnka (NUTNÉ!!!)

DOPORUČENÁ VÝBAVA − karetní hra/malá cestovní společenská hra (zábava v osobním volnu) − hudební nástroj (uskladníme na bezpečném, suchém místě)

další info/dotazy emailem nebo na schůzce s rodiči před táborem – datum bude upřesněn